Lustro łazienkowe Glamour - na wymiar

31-10-2021


Styl wnętrz glamour to popularny styl aranżacyjny, który przyciąga blaskiem i luksusem i nawiązuje do epoki baroku. Bazuje na niekonwencjonalnych połączeniach, np. starodawnych mebli z ekskluzywnymi elementami, np. lampami. Akcenty, które łączą wszystko w całość, to elementy imitujące wrażenie luksusu i przepychu. To takie materiały, jak metale szlachetne, kryształy, wysokiej jakości (dobre gatunkowo) drewno, a także paleta różu i fioletu. Można postawić na kryształowe żyrandole, błyszczące tkaniny, srebro lub złoto. Ważnym elementem wystroju wnętrz, szczególnie łazienki jest lustro glamour.

Na rynku można szeroki wybór luster glamour łazienkowych, różniących się między sobą materiałem, wielkością, kolorem, kształtem, wzorami i ozdobami. Szeroki wybór luster tego typu daje wiele możliwości personalizacji aranżacji pomieszczenia. Element, który wszystkie te lustra łączy w jeden styl są bogate zdobienia, kryształy oraz efekt luksusu. Zanim zdecydujemy się na konkretny model lustra do łazienki, warto pamiętać o tym, by było na tyle duże, by ułatwiało codzienne dbanie o higienę i pielęgnacje. Atrakcyjnymi i chętnie wybieranymi lustrami są te z oświetleniem LED. Prezentują się one pięknie i z pewnością każda kobieta marzy o wykonywaniu przy nim codziennego makijażu. Szukasz estetycznego i funkcjonalnego lustra do łazienki glamour?

Sprawdź, co oferujemy: lustro łazienkowe glamour od Karola Milewskiego! 

Oferuję szeroki wybór luster w stylu glamour do Twojej łazienki. Są one efektem mojej 20-letniej pracy oraz doświadczenia, które udało mi się przez ten czas nabyć. Daję możliwość zakupienia lustra już w gotowej formie lub mogę wykonać je na zamówienie. Również Tobie daję możliwość zaprojektowania własnego lustra glamour, które następnie zrealizuje. Cały czas pracuję nad ulepszaniem swoich projektów.

Wprowadzam coraz to nowsze wzory ram, wykonuję zupełnie nowe kształty listew oraz stosuję różne odcienie złota, w tym złoto księżycowe 22 karat, tradycyjne żółte złoto o głębokim odcieniu 23.5 karat, białe złoto 6 i 12 karat, jak również i pallad. Zapraszam do składania zamówień!