Lustra łazienkowe – jakie wybrać?

19-04-2022

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych typów luster, dlatego trudno jest wybrać odpowiednie do swojej łazienki. W tym artykule podpowiadam, na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu idealnego lustra łazienkowego.

Rozmiar

Jest to jeden z najważniejszych aspektów, który powinien mieć duży wpływ na wybór lustra do łazienki. Warto zmierzyć przestrzeń, w której planowane jest powieszenie lustra przed jego zakupem. Nikt przecież nie chce mieć takiego, które będzie za duże lub za małe w stosunku do przestrzeni. Idealnym rozwiązaniem są lustra łazienkowe na wymiar.

Styl

Dostępnych jest wiele różnych stylów luster (dekoracyjne, glamour, minimalistyczne, klasyczne, boho, industrialne i wiele innych). Warto wybrać takie, które najlepiej pasować będzie do ogólnego wyglądu i nastroju łazienki.

Wykończenie

Lustra są dostępne w różnych wykończeniach, od chromu po brąz. Warto wybrać takie wykończenie, które będzie współgrać z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki oraz jej kolorystyką.

Funkcje

Niektóre lustra są wyposażone w takie funkcje jak wbudowane oświetlenie lub lupy. Przed dokonaniem zakupu warto zastanowić się, na jakie funkcje w lustrze warto postawić.

Lustra do łazienki na wymiar w sklepie www.karolmilewski.pl

Wszystkie lustra do łazienki na wymiar dostępne w sklepie www.karolmilewski.pl są wykonywane na zamówienie i na wymiar. Karol Milewski konstruowanie lustra rozpoczyna od surowego drewna. Zdecydowanie każda rama lustra może być wykonana w dowolnym kolorze, rozmiarze i kształcie, wszystko zależy od preferencji klienta i jego potrzeb. Mogą być zestawione ze sobą różne odcienie złota, glinki, czy też ręcznie malowane części listew. Wszystko zależy od wyobraźni twórcy i osoby składającej zamówienie. Oferta bogata jest w lustra w złocone ramy prawdziwym złotem płatkowym. Idealnie sprawdzą się do bardzo wielu stylów dekoracji wnętrz (glamour, vintage, boho, industrialnego, prowansalskiego i wielu innych).